Tipų teorija > Tipų santykiai

Geri tipų santykiai

(1/13) > >>

Leotaurus:
Ne paslaptis, kad žmogus iš prigimties ieško gerų tipų santykių. Geri tipų santykiai yra laimingo žmogaus paslaptis, todėl reikia stengtis kuo daugiau bendrauti su savais žmonėmis. Gamta sukūrė psichologines savybes kurios yra tipų santykių pagrindas.

http://www.tiputeorija.lt/tipu-santykiai

filosofas:
Įdomu darvino genotipo platonės, neturi kažkokiu papildomu instinktų su darvino tipo vyrukais, kadangi Afrikoje labai daug D.G platonių ir gryno darvino tipo vyrų, manau Afrikoje tarp D.G.Platonių turėtu vyrauti moderizmas.

feniksas:
Afrikoje daug optimisčių ir depresyvių. Moderizmui Afrikoje per sudėtingos gyvenimo sąlygos (ypač finansinės, socialinės, kultūrinės ir t.t.).

Taip jau gamta sutvarkė.. nieko nepadarysi. Kuomet yra didesnis partnerių tipų pasirinkimas, Darvino tipo asmenys (įskaitant juodaodžius) linksta link Bronsono ir Linkolno tipo moterų, Darvino genotipo moterų pasirinkimai įvairesni. Kuomet nėra kito pasirinkimo, tai žinoma, kad Darvino tipo asmenys kuria šeimas su Darvino genotipo platonėmis ir bėdos nemato.

Šiaip bent asmeniškai Darvino genotipo moterų išvaizda man labai patinka (turbūt yra įgimtas genetinis polinkis mėgti savo genotipo bruožus), tačiau santykiai su jomis nėra idealiausi. Kiek Liutauras pasakojo, panašiai nutiko ir jam ;)

Beje, bent asmeniškai esu pastebėjęs Darvino genotipo moterų (ir apskritai platono tipo moterų) polinkį jausti padidintą trauką Voltero tipo vyrams, tačiau negalėčiau to patvirtinti, ar toks dėsnis iš tiesų egzistuoja (pastebiu abipusę tendenciją - Voltero tipo vyrai lygiai taip pat labai linkę į santykius su platonėmis).

Leotaurus:

Dar nuo mažens man patikdavo darvino genotipo moterų nuotraukos, man atrodydavo, kad šios moterys yra tobulų bruožų. Žmogus labai mėgsta panašius į save išvaizdos žmones.
Bet bendravime  bronsones ir linkolnes patinka labiau, nors jų išvaizda nėra tokia "tobula".
Mano žmonai bronsonų išvaizda yra "saldainiukas"  :D

Leotaurus:


„Mūsų santykiai buvo aistringi, tačiau viskas truko labai neilgai. Jis buvo ir yra nuostabus vyras. Žmogus, kurį man teko pažinti mūsų santykių metu, yra labai nuoširdus ir skleidžiantis meilę kitiems“, – apie santykius su Tomu kalbėjo Cher.

Paklausta, kaip vertina jį ir kokioje vietoje jis atsirastų, jei reikėtų išrinkti geriausius mylimuosius, atlikėja nesidrovėjo: „Be abejonės jis patektų į penketuką.



„Mūsų santykiai buvo aistringi, tačiau viskas truko labai neilgai. Jis buvo ir yra nuostabus vyras. Žmogus, kurį man teko pažinti mūsų santykių metu, yra labai nuoširdus ir skleidžiantis meilę kitiems“, – apie santykius su Tomu kalbėjo Cher.

Paklausta, kaip vertina jį ir kokioje vietoje jis atsirastų, jei reikėtų išrinkti geriausius mylimuosius, atlikėja nesidrovėjo: „Be abejonės jis patektų į penketuką.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/pasaulis/atlikeja-cher-tomas-cruise-as-yra-vienas-is-penkiu-geriausiu-mano-buvusiu-mylimuju-27-349336#ixzz2XnTaiV60

Cher ir Tomas Kruzas ramzio tipo.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją