Autorius Tema: Ukrainoje sušaudytas ultradešiniųjų lyderis  (Skaityta 3512 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ukrainoje sušaudytas ultradešiniųjų lyderis
« Įrašytas: Kovo 25, 2014, 09:43:35 am »





Ultradešiniųjų organizacijos „Pravyj Sektor“ koordinatorius Vakarų Ukrainoje buvo nužudytas dviem šūviais į širdį. Ukrainoje žinomą kaip „Saša Belyj“ vyrą pagrobė trys nenustatyti asmenys ir išvežė į Barmakivų rajoną. Remiantis neoficialiais vietoje dirbančių tyrėjų duomenimis, veikė diversijų grupė iš Rusijos Federacijos, praneša censor.net.ua. „Jį nužudė naktį, apie dvyliktą šalia kavinės „Džerelce“, netoliese jo namo“, - pažymėjo milicijos spaudos atstovai. „Ten buvo daug žmonių, šiuo metu jie apklausiami. Kol kas niekas nėra sulaikytas“, - pridūrė milicijos atstovas. Nepatvirtintais duomenimis, kavinėje kilo konfliktas tarp grupės žmonių. Vėliau jis tęsėsi gatvėje, pasigirdo šūviai, A. Muzyčko buvo nušautas. Ginklas, iš kurio buvo šaudoma, kol kas nenustatytas. „Manoma, kad tai buvo automatas“, - pažymima milicijos pranešime spaudai. Primename, kad kovo 13-ąją „Pravyj Sektor“ vienas iš lyderių savo socialinio tinklo paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kuriame teigė: „Gen. prokuratūros ir Ukrainos VRM vadovybė nusprendė mane sunaikinti, arba suimti ir perduoti Rusijai, tam, kad vėliau viską suversti ant Rusijos federacijos spec. tarnybų. Tokios operacijos vykdymui sukurtas spec. padalinys. Mes turime 100 proc. tai patvirtinančios informacijos. Šį mano pranešimą prašau laikyti mano asmenišku kreipimusi į Ukrainos SBU (Saugumo tarnybą, - red. pats.). Kreipiuosi taip pat į savo brolius, visus ukrainiečius, nacionalistus – patriotus: aš nebijau mirties ir gyvi mes nepasiduosim! Tegul priešai nesitiki, kad sunaikinę mane, jie galės ramiai miegoti. Mano vietą užims kiti patriotai, kurie tęs mūsų kovą“.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/782022/ukrainoje-susaudytas-ultradesiniuju-lyderis

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Ukrainoje sušaudytas ultradešiniųjų lyderis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 26, 2014, 09:06:49 am »
http://tv.lrytas.lt/?id=13957579011395501203
Ultradešiniųjų lyderis buvo nukautas Ukrainos pajėgų.


Greičiausiai neatlaikęs spaudimo atsistatydino Ukrainos gynybos ministras platono tipo Ihor Tiniuch
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 26, 2014, 09:17:41 am sukūrė Leotaurus »