Autorius Tema: Klausimas apie asimetriškas akis  (Skaityta 15027 kartus)

Neprisijungęs zalia.arbata

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 30
  • Karma: +0/-0
  • Platonė
    • Žiūrėti profilį
Klausimas apie asimetriškas akis
« Įrašytas: Rugpjūčio 23, 2014, 03:54:54 pm »
Kodėl daugelio žmonių akys priešingose veido veido pusėse skiriasi? Ką tai nurodo?

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 24, 2014, 03:41:31 pm »
Truputį sukonkretink klausimą ir nuotraukų įmesk, bus aiškiau :)

Bet šeip mimikos pėdsakai gali būti, jeigu teisingai supratau ką turėjai omenyje. Ar tai ironiška šypsena, ar kiti su asmens psichika susiję dalykai.
Ir apskritai visų veidai yra truputį asimetriški.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 24, 2014, 03:45:14 pm sukūrė Justinas999 »
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 24, 2014, 07:33:41 pm »
Straipsnis panašia tematika.

Vaikystė užrašyta žmogaus veide
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/S-21546
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 24, 2014, 08:05:41 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs zalia.arbata

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 30
  • Karma: +0/-0
  • Platonė
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis/ veidą
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 24, 2014, 09:38:00 pm »
Truputį sukonkretink klausimą ir nuotraukų įmesk, bus aiškiau :)

Bet šeip mimikos pėdsakai gali būti, jeigu teisingai supratau ką turėjai omenyje. Ar tai ironiška šypsena, ar kiti su asmens psichika susiję dalykai.
Ir apskritai visų veidai yra truputį asimetriški.

Pavyzdžiui:



Žinau, kad visi veidai daugiau ar mažiau asimetriški :) Tiesiog Leotaurą užmačiau vienam forume komentuojantį žmones atsisžvelgiant į akis, skirtingai išlavintas veido puses. Sudomino, norėčiau apie tai plačiau sužinot (konkrečiai labiausiai domina klausimas, koks yra skirtumas, kuri veido pusė yra aktyvesnė). :)

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 24, 2014, 09:45:11 pm »
Manau įdėjus pastangų ir suaugęs žmogus gali sumažinti mimikos sukeltą asimetriją.
Aš pats galiu asimetriškas minas nutaisyti, bet ne su abiem veido pusėm tą patį galiu padaryti.
Jaučiu kurie veido raumenys yra stipresni ir neleidžiu jiems "reikštis".
Vaikystė mano buvo nepavydėtina (patyriau DAUG psichologinio ir fizinio smurto tiek namuose, tiek mokykloje), ir tai buvo galima matyti mano mimikoje, laikysenoje, eisenoje ir t.t. Bet įdėjęs šiek tiek pastangų išmokau valdyti veido išraiškas, laikyseną, eiseną ir t.t. (juk visa tai tik raumenys)
Kitaip tariant išmokau vaidinti savimi pasitikinčią laikyseną, tvirtą eiseną (tik vos ne nuo vaikystės pradėtų dirbti sunkių fizinių darbų palikti "pėdsakai" neleidžia pilnai šito išnaudoti) , veido raumenis sunkiau valdyti, bet jei nori tai išmoksi. Žinoma su mikro-ekspresijomis yra daug sunkiau.
Bet geras psichologas ar panašius dalykus patyręs žmogus gali įžvelgti kokias "kaukes" nešioju.
Pvz. pažįstu žmonių kurie yra dirbę prižiūrėtojais kalėjimuose kurie yra man sakę "-Jei nepažinočiau tavęs tikrai pagalvočiau, kad esi sėdėjęs" (ne iš išvaizdos žinoma, nes atrodau aš gerai ;) ) arba "-Nei tu su savo modelio eisena, mandra iškalba ar "ramiako" žvilgsniu nuo manęs nepaslėpsi, kad daug šūdo esi iškentėjęs"
Bet vistiek gerai moku apsimetinėti, kad man viskas gerai ir darbo pokalbiuose prasisuku kaip reikiant :D
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūčio 24, 2014, 10:33:43 pm »
Manau išsamiausiai ir aiškiausiai į šį "flores" klausimą tegali atsakyti leotaurus, tad reik luktelėti kol jis parašys.

Pvz. pažįstu žmonių kurie yra dirbę prižiūrėtojais kalėjimuose kurie yra man sakę "-Jei nepažinočiau tavęs tikrai pagalvočiau, kad esi sėdėjęs" (ne iš išvaizdos žinoma, nes atrodau aš gerai ;) ) arba "-Nei tu su savo modelio eisena, mandra iškalba ar "ramiako" žvilgsniu nuo manęs nepaslėpsi, kad daug šūdo esi iškentėjęs"
:D :D
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 24, 2014, 10:36:54 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūčio 24, 2014, 11:03:09 pm »
Neesu aš kuklus, filosofai, I`m sexy I know it :P

Vienas iš tų prižiūrėtojų man sako, "-Pagal tai kaip stebi žmones ir aplinką atrodai kaip buvęs musų "klientas"".
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3851
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2014, 10:39:09 am »
Visi mes turime asimetriškus veidus ir asimetriškas veido puses, akis, pakrypusią nosį, didesnį vienoje pusėje žandikaulį, asimetrišką kaktą. Vieniems tipams asimetrija yra dėsnis. Darvino tipas turi didesnį žandikaulį dešinėje pusėje, voltero tipas nosį pasisukusią dešinę pusę.
Dauguma žmonių viena akis būna mažesnė. Nematau didelių problemų dėl asimetrijos, dėl jos mūsų veidas tampa pilnesnis ir gražesnis.


Bet kartais nagrinėjant žmogaus psichika užkliūna asimetriška mimika. Tokia mimika patingai matosi regimąsias emocijas turintiems tipams.
Dažnai depresiją turintys žmonės šypsodamiesi būna liūdni su kairiąja veido puse, nes emocinė veido pusė būna tobulai valdoma, bet regimoji kuri priklausoma nuo vaizduotės ir dėmesio rodo liūdesį.
http://www.balsas.lt/naujiena/553837/vaikyste-uzrasyta-veide
Iš tikro, jei yra didelis veido asimetriškumas tai galimos problemos su psichika. Depresyviam bronsonui šypsantis dešinė vaido pusė būna tobula, kairė būna šiek tiek sumišus, tai išduoda stiprią depresiją.






Šios ramzės mimika labai asimetriška uždengus vieną ar kitą veido pusę.


Galima pamatyti ir emocijų požiūrį į žmogų, kairė veido pusė nuotaikinga dešinė rodo nepasitenkinimą.

Jei pamatote asimetrišką mimiką uždenkite viena veido pusę ranka, pamatysite mimikos skirtumus. Tuomet žiūrėkite, kam tos emocijos skirtos ir kurie smegenų pusrutuliai dirba. Nustatytas žmogaus tipas dar geriau parodo žmogaus dėsnius.

Iš tikro reikia užmiršti ir neatgaminti skaudulių ir vaikystės prisiminimų, kuo daugiau mes juos prisimename tuo daugiau jie mus įtakoja.  Blogus dalykus reikia užmiršti juos transformuojant į pozityvų elgesį, kuris neleidžia įvykti blogiems dalykams. Būna kartais kvailas mūsų elgesys dėl kurio gailimės mus kankina visą gyvenimą, nors tas elgesys jau senai užmirštas, todėl reikia sau liepti užmiršti tą faktą ir jo neatgaminti, negalvojant ar nutraukiant mintį.
Reikia nenaudoti gyrimosi dėl savo skaudžios praeities. Vaikystėje daug „iškentėjau ir išgyvenau ir jaučiuosi kietas“. Reikia užmišti tokiu save pateisinančius dalykus. Išgyvenimai, kurie teršia ateitį yra nereikalingi.
Jei įsipjovei pirštą ir pirštas sugijo neprisimink skausmo ir siaubo, nes susiformuos baimė, kuo daugiau prisiminsime ir atgaminsime šį išgyvenimą tuo daugiau sukursime ryšių ir baimių kurie jungsis su kitomis pjautinėmis traumomis. Kartais vaikai bijo gydytojų, nes prisiminė kaip skaudžiai dūrė į pirštą, jie skleidžia tokias baimes ir isterijas, kurios išsekina jiems visą nervų sistemą. Suaugusieji tai daro viduje.
 Žmogus prisimindamas savo skaudžią patirtį pradeda naudoti humorą, kuris taip pat yra nereikalingas. Todėl keičiasi veido mimika ir patiriama tai kas skaudino ir buvo skaudu.
Nereikia savęs kankinti praeities skausmu ir tai didžiuotis.  Kiekvieną blogą patirtį galime paversti pozityvu.
Kai pavyzdį : jei įdūrė į pirštą reikia prisiminti, kad aš neverkiau, bet kiti verkė. Aš esu nejautrus ir stiprus žmogus skausmui.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 25, 2014, 12:32:39 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2014, 11:36:20 am »
Aš tikrai nesididžiuoju tuo, kad vaikystėje daug smurto patyriau, aš didžiuojuosi tuo, kad visą tai užmaskuoju taip kad atrodytų jog man viskas gerai, o tas maskavimas man duoda ir terapinį poveikį ir socialinį, nes atrodau savimi pasitikintis, ramus (yeah right ;D ), patikimas(  :D )  žmogus :)
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3851
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2014, 12:31:04 pm »
Užmiršk savo vaikystę kurk ateitį  8)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3851
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2014, 12:47:29 pm »

Emocinė dešinioji veido pusė gražesnė negu regimoji ir vaizduotės.

Dešinė nuotrauka parodo asmenybės tuštumą.


Intelektas džiaugiasi, regimosios emocijos nedžiūgauja. Gražiausias veidas kai viskas sutampa.


Šypsenos rudimentus turi mūsų protėviai.


Regimųjų emocijų žmonės turi skirtingiausias veido puses. Ranka uždengus vieno veido pusę galima pamatyti didelius skirtumus.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 25, 2014, 01:06:41 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs zalia.arbata

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 30
  • Karma: +0/-0
  • Platonė
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2014, 02:03:08 pm »
Ačiū už išsamų atsakymą Leotaurus :)

Neprisijungęs Zoja

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 82
  • Karma: +0/-0
  • Platonė
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2014, 02:23:43 pm »
Leotaurai, kalbate apie bronsonus, o kaip su platonėmis?platonais?  :)

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2014, 03:48:01 pm »
Apie emocines ir intelektines veido puses liux paaiškinimas, Leotaurai :)

Beje Paris Hilton turi kairės akies ambliopiją.

http://www.optometrija.lt/Svarbu-zinoti/Ambliopija
"Ambliopija tai prastas matymas viena akimi, kurioje ankstyvoje vaikystėje neišsivystė normalus regėjimas. Vienos akies regėjimas išsivysto gerai, o kitos ne. Akis, kurios regėjimas prastesnis vadinama ambliopine arba tingine." 
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 25, 2014, 05:07:07 pm sukūrė Justinas999 »
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3851
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2014, 05:04:19 pm »
Leotaurai, kalbate apie bronsonus, o kaip su platonėmis?platonais?  :)

Platono tipo veidai patys simetriškiausi. Teko nemažai žmonių stebėti platono tipo nieko labai dėsningo nepastebėjau.
Mažesnę akį gali turėti kiekvienas žmogus.


Pas kiekvieną žmogų gali labai skirtis smegenų pusrutuliai todėl gali atsirasti veido kaukolės nevienodumai, didesnė kairės ar dešinės apatinio žandikaulio forma t.t.
Platono tipo žmonės turi nevienodą kaktos perskyrimą, bet tai mažai matomas dalykas. Kairė platono smegenų sritis yra didesnė, tai gali atsispindėti kaukolės perskyrime. Būna moterų kurių kaktos išsišokusios į priekį.

Rasa Židonytė  nuotrauka iš dešinės


Tobulybių nėra, moterys su maža asimetrija nėra gražesnės kurios turi didesnę asimetriją :D
Būna mimikos asimetrija kuri yra nulemta psichikos, tokia asimetrija rodo vaizduotės ir dėmesio būklę.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 26, 2014, 11:02:48 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Paulius

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Klausimas apie asimetriškas akis 2
« Atsakymas #15 Įrašytas: Spalio 16, 2015, 04:25:27 pm »
Skaičiau zalia.arbata užvestą temą apie asimetriškas akis. Prieš rašant naują komentarą buvau įspėtas kad "šioje temoje nebuvo įrašinėta jau 120 dienas. Gal geriau sukurkite naują temą... "
Tai sukūriau naują temą: asimetriškos akys 2.
Kaip ir minėjo Leotaurus, maža veido asimetrija pagyvina veidą bet per didelė irgi yra negerai: pas mane kairioji akis yra pastebimai aukščiau nei dešinioji ir tai mane labai nervina, nieko negali būti šlykščiau už per didelę asimetriją ir iš viso kairioji veido pusė palyginus su dešine atrodo visiškai neišvystyta- kairiosios veido pusės raumenys neišvystyti palyginus su dešine puse. Tad reikia taisyti padėtį.

Klausimas būtų toks- ar galima sumažinti asimetriją darant elementarius veido pratimus?(tik nekišant pirštų į burną, nebent per savo lavoną tokius pratimus daryčiau) Reikia treniruoti ne tik kūno bet ir veido raumenis, išmokti gražiai šypsotis, zonoje tai nepravers bet gyvenime- taip.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3851
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Spalio 17, 2015, 08:58:12 am »
Veido mimikai atstatyti tinka pratimai.
Nepamačius tavo nuotraukos negaliu nieko komentuoti.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 18, 2015, 09:24:21 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimas apie asimetriškas akis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 04:29:24 pm »



kairė pusė pikta, dešinė laiminga...

--
http://9gag.com/gag/a4ZE2bm