Tipų teorija > Platono tipas

Darvino genotipo platonės

(1/6) > >>

Leotaurus:
Ineta Stasiulytė

Darvino genotipo platonė



Atreipkite į šios moters apatinį žandikaulį, kairėje jis didesnis.

B612:
dabar galvoju, kad grynos platonės yra žymiai gražesnės ir atrodo protingesnės nei DGM. veido smeilumas ir mažas smakras labai jau specifiškai atrodo  :)

feniksas:
Nu, kad nežinau. Aišku grožis yra subjektyvi sąvoka iš esmės priklausanti tik nuo asmeninių grožio suvokimų, bet mano supratimu, tai gražių žmonių yra visuose tipuose ir darvino genotipo platonės TIKRAI ne išimtis:






Platono tipo moterų tiesiog daugiau šmėžuoja ekranuose, reklamose ir t.t, tad tai irgi veikia grožio supratimus. Pakol kas platono ir bronsono tipo garsenybės laikomos grožio etalonu, bet nemanau, kad tai objektyvu, tiesiog netiesioginis daugumos nuomonės formavimas įvairias Angelinas Jolie nuolat išstatant kaip neva gražiausias pasaulio moteris ir tiek.

Darvino genotipo platones bruožai kaip tik labai įdomūs tuo savo veido smailumu, suteikia veidui kažkokio žaismingumo ir paslaptingumo.
O protingumas matosi, tik pačios moters (kaip ir vyro) akyse ir bendroje laikysenoje nebent (ir dar kažkame, ką galima tik pajausti ..). Man asmeniškai pats tipas protingumo įspūdžio nesukuria (gal tik nortono tipas išimtis)...

B612:
Na tiesą tu sakai, nesiginčysiu. Čia turbūt man Ispanijoj sėdint tokios mintys kyla, nes čia iš viso darvinių mačiau gal tris, ir visos kažkokios nežinau...   :-[ keistos pelės, su kuriom niekas nedraugauja. Na iš tikro tai ko norėt iš ramzinės aplinkos...
O man gražiausios ir intelektualiausios yra linkolnės, negalėčiau su jom labai draugaut, bet kažkodėl jaučiu pagarbą...

Anonymous:
[ištrintas vandalizmas]

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją