Autorius Tema: Platone Italijoje  (Skaityta 5600 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Platone Italijoje
« Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2013, 10:13:15 pm »

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Platone Italijoje
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2013, 10:24:56 pm »
Kai kurie žmonės nesigaudo visiškai, kur jiems reik gyventi. Platonui italija šiuo momentu visai netinkama (ypač kai daug pietų Italijoje gyvenančių ramzių migruoja į turtingesnę šiaurės italiją.. anksčiau bent šiaurės italijoje ramzių buvo kiek mažiau). O ši moteris dar pasirinko Sardinijos salą - ten ramzių labai daug.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 10, 2013, 10:26:34 pm sukūrė feniksas »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Platone Italijoje
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2013, 10:30:10 pm »
Yra depresyvių platonių prisižiūri filmų, prisiskaito knygų ir svajoja apie Arabiją, Italiją, Turkiją ir t.t Bet kita vertus platonai(ne moderistai) nesuvokia tipų santykių  ;D

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Platone Italijoje
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2013, 01:20:48 pm »
Pastebėjau tokį dėsningumą tarp aktyvios psichikos depresyvių platonų vyrų; jie mėgsta kurti santykius su bronsonėm modernistėm arba šeip su pasyvios psicikos bronsonėm. Taip pat jie kuria bendrus verslus su ramziais ::)
Plius dar jie pastoviai nori būti draugais su manim, bet aš mandagiai stengiuosi to išvengti, nes nors ir esu depresyvus brunsonas (bipolinis, todėl svyruoju tarp aktyvumo ir pasyvumo stadijų) ir mano humoras kiek didesnis nei vidutinis, bet aš nesugebu tokiu greičiu kaip jie generuoti humoro, o tuo labiau patyčių.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Platone Italijoje
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2013, 04:13:15 pm »
Platonai labai mėgsta draugystes su bronsonais, moterys dėl vyrų trūkumų griebia bronsonus kaip deficitą. Mano senelis buvo aktyvios psichikos bronsonas, auksinių rankų žmogus, bet ir auksinės gerklės meistras, tai turėjo pakabinęs mano močiutę platonę. Jam labai patiko ši platonė, žmogus nors buvo nuklydęs su gėrimais ir draugais, bet savo žmoną mylėjo iki pat mirties.
Platonas bronsoną vertina už paprastumą ir ekstraverciją.

Justinai tai labai gerai, kad suvoki savo humoro lygį ir jo nesidrovi, vadinasi ateityje pereisi į optimizmą.