Autorius Tema: Osburnų šeiminėlė  (Skaityta 3804 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Osburnų šeiminėlė
« Įrašytas: Balandžio 18, 2013, 12:04:10 pm »
Osburnai supranta tipų santykius












« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 30, 2013, 10:58:30 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Osburnų seiminėlė
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandžio 26, 2013, 10:43:27 am »
Sharon Osbourne apie vyro Ozzy priklausomybės problemas: esu sugniuždyta, bet nesiruošiu skirtis

Žmonės nuo depresijos gydosi narkotikais ir humoru. Bet neišsiaiškina depresiją sukeliančių priežasčių.

Praeitą savaitę Ozzy savo „Facebook“ paskyroje viešai atsiprašė Sharon, vaikų Aimee, Kelly ir Jacko, ir visų jį mylinčių dėl savo beprotiško elgesio paskutiniais mėnesiais: „Paskutinius metus su puse vartojau alkoholį ir vaistus. Buvau tamsoje ir šiknius žmonėms, kuriuos labiausiai myliu, – savo šeimai. Kaip ten bebūtų, džiaugiuosi, kad paskutines 44 dienas esu blaivas. Norėdamas patikslinti, pasakau, kad mes su Sharon nesiskiriame. Tiesiog stengiuosi būti geresniu žmogumi. Norėčiau atsiprašyti Sharon, savo šeimos, draugų ir grupės narių dėl savo beprotiško elgesio pastaruoju metu. Taip pat savo gerbėjų. Telaimina jus Dievas. Ozzy.“

Skaitykite daugiau: Sharon Osbourne apie vyro Ozzy priklausomybės problemas: esu sugniuždyta, bet nesiruošiu skirtis - Naujienų portalas | Alfa.lt http://www.alfa.lt/straipsnis/15133581/Sharon.Osbourne.apie.vyro.Ozzy.priklausomybes.problemas..esu.sugniuzdyta..bet.nesiruosiu.skirtis=2013-04-26_08-45/#ixzz2RYMMTr2e

Duktė ir sūnus gydėsi nuo narkotikų priklausomybės.
http://pramogos.delfi.lt/zmones/kosbourne-gydosi-nuo-narkotiku-priklausomybes.d?id=4055128



« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 26, 2013, 10:45:06 am sukūrė Leotaurus »