Autorius Tema: MBTI perliukai  (Skaityta 2877 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
MBTI perliukai
« Įrašytas: Gegužės 23, 2014, 07:06:24 pm »
http://susipazink.charakteris.info/profile.php?id=4849
Bronsono tipo mergina save apibūdina kaip ekstraverė ir intravertė viename asmenyje :)

Vardas:  Viktorija
Asmenybės tipas:   ENFP (E - 11%, N - 25%, F - 25%, P - 22%)
Amžius:   18 m.
Paskutinis prisijungimas: 

Esu judri,mėgstu daug bendrauti,nors nevisada pratariu kompanijoje žodį. Greit viskuo susižaviu bet greit susižavėjimas dingsta. Nebent vėl iš naujo mane sužavi. Taip pat turiu dvi puses : viena laukine,kuri mėgsta pašėlti,pasilinksmint ir "pasitūsint" iki ryto kokiam klube. O kita mano pusė yra drovi,tyli,miela,nedrąsi, romantiška. Mėgstu skaityti knygas,mėgstu kompiuterinius žaidimus(nolaiferė,tik trukdo laiko stoka:< ),mėgstu žiūrėti filmus. Patinka :dramos ir siaubo filmai(nes jie juokingi). O naktinis miestas daug grazesnis negu diena. Patinka paflirtuoti. Esu gera mergaitė,nerukau ir negeriu. Žinau ko noriu to ir siekiu. Domiuosi menais. Visus užjaučiu ir visiems padedu,nors man ir yra blogo padare. Uždara. Nemoku apie jausmus šnekėti,o reikšti taip pat. O jei ir išsireiškiu tai reiškia ,kad rimtai tą ir jaučiu. Man svarbi draugų nuomonė,be jų aš niekas. Optimistė. Visada linksma,retai kada būnu liūdna. O jei ir esu,tada mane įskaudino ar dar kitaip įžeidė. ESU LABAI JAUTRI.
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 23, 2014, 11:00:13 pm sukūrė Leotaurus »