Autorius Tema: Tarologas Leopoldas Malinauskas  (Skaityta 3939 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Tarologas Leopoldas Malinauskas
« Įrašytas: Gruodžio 30, 2013, 11:44:52 am »

Vieni šį žmogų peikia, kiti juo žavisi. Tarologas Leopoldas Malinauskas (53) – ryški asmenybė, itin drąsiai reiškusi pikantiškas garsenybių ateities prognozes. Tačiau vyras prisipažįsta, kad tai jam sukeldavo nemažai rūpesčių, o kartą dėl to net buvo persekiojamas. Todėl dabar Leopoldas tvirtai nusprendė – reikia nutraukti šį užsiėmimą.

Leopoldai, kaip Jus sudomino tarologija, okultizmas, būrimai?

Žingsnis po žingsnio ir susidomėjau! Pradžia buvo Tarybų Sąjungoje, kai važinėjau po įvairius seminarus, mokymus. Tiesiog pajutau šiai sričiai trauką. Nors turiu talentą piešti ir tuo domėjausi nuo devynerių metų, tačiau gyvenimo su daile nesusiejau. Tiesa, bet kuriuo metu vėl galėčiau to imtis. Manau, nesunkiai baigčiau mokslus Lietuvos dailės akademijoje, tačiau kol kas man priimtiniausia – tarologija. Mielai važiuoju į mokymus Rusijoje, už Baikalo, pas ingušus, nanaicus.

Lietuvoje išgarsėjote, kai viešai ėmėte prognozuoti garsenybių ateitį. Nuo ko tai prasidėjo?

Viskas nutiko ne mano noru. Pats niekada neinu į redakcijas, neskambinu į televizijas ir nesisiūlau. Man skambina žurnalistai ir prašo. Nors labai nenoriu spėlioti viešai, tačiau galiausiai sutinku, paskui pats dėl to kenčiu. Viskas būtų kitaip, jei pats garsus žmogus pas mane ateitų ir mes tarp keturių sienų pasikalbėtume. Aš nešiojuosi tūkstančius paslapčių. Jų niekas nesužinos, nes aš tyliu.

Gal Jums vertėtų tvirtai sau pasakyti, kad daugiau nedarysite jokių viešų prognozių?

Taip, reikia kaip kirviu nukirsti ir sau ištarti: „Daugiau jokios garsios asmenybės neaptarinėsiu viešai.“ Po galais, reikia tai padaryti!..

Kaip reagavote į Natalijos Zvonkės ir Astos Valentaitės kritiką savo atžvilgiu, kai jų gyvenimą aptarinėjote su žurnalistais?

Į akis man jos nieko nesakė. Dabar tokie dalykai sprendžiami nauja komunikacijos priemone – internetu. Tiesa, specialiai nesiregistruoju socialiniame tinklalapyje „Facebook“. Manau, ten irgi perskaityčiau įvairių nuomonių.

Ką atsakytumėte žmonėms, kurie pareikštų, kad per garsenybes Jūs save reklamuojate?

Ne, tikrai taip nėra. Paskui žurnalistus nelakstau ir nesakau, kad viena garsenybė laukiasi berniuko, kitos laukia žiaurus likimas ir pan. Jei manęs klausia – atsakau, o paskui įgyju šimtus priešų.

Ar neigiama nuomonė ir blogos žmonių emocijos Jus kažkaip veikia? Gal paskui neužmiegate naktimis?

(Suprunkščia.) Žinote, eiti į Kaziuko mugę ir neužkliudyti nė vieno žmogaus petimi, nepaliesti jo yra neįmanoma. Specialiai savo prognozėmis nenoriu užgauti ar įžeisti žmonių.

Ar dėl viešų garsenybių ateities aptarinėjimų nesulaukėte grasinimų?

Buvo tik vienas atvejis. Kai kritiškai kalbėjau apie premjerą Andrių Kubilių, mane penkias dienas persekiojo juodas prabangus automobilis tamsintais langais. Specialiai keisdavau maršrutą, bet ta mašina mane lydėdavo iki pat namų. Šaunu – turėjau asmens sargybinius (juokiasi)!

Ar nebaisu gyventi po tokių įvykių?

Aš esu sušaudytas zuikis, todėl nieko nebijau. Po šio įvykio man nekilo noras įsigyti pistoletą, nes tikiu, kad ginklas prišaukia ginklą, agresija – agresiją, baimė – baimę. Tiesiog dar kartą įsitikinau, jog Lietuva yra mažas kaimas, kuriame keli žodžiai gali sukelti ažiotažą. Todėl metas man atsisakyti viešų prognozių. Dėl šventos ramybės.

Sužinoti savo likimo pas Jus užsuka tūkstančiai žmonių. Ar tarp jų daug garsenybių?

Žinoma, yra. Bet aš nelabai domiuosi garsenybėmis. Tiesiog kai kurie veidai man yra matyti. Būna, garsūs žmonės, norėdami išlikti nežinomi, į mano seansus užsiregistruoja slapyvardžiais. Yra ir kitokių būdų, pavyzdžiui, pas mane atsiųsti savo vaiką ar giminaitį ir per jį sužinoti savo ateitį. Tačiau neskirstau klientų į garsius ir ne. Koks skirtumas, kokia jo socialinė padėtis? Reikia visiems padėti.

Pasakykite atvirai, ar sau irgi prognozuojate ateitį?

Taip, pasidomiu. Turiu prisipažinti, kad dažnai būnu labai nustebintas likimo vingių. Atrodo, tam tikri dalykai neįmanomi, o ima ir nutinka priešingai. Tiesą pasakius, man visos prognozės pasitvirtino 100 procentų. Aišku, dėl kiekvienos smulkmenos nemetu sau kortų, bet domiuosi pagrindiniais dalykais. Jau žinau savo mirties datą, tačiau negaliu pasakyti, kad dėl to esu laimingesnis.

Jūsų žmona Jūratė taip pat domisi pranašystėmis. Gal tarologija ir okultizmas Jus suvedė su mylimąja?

Galima taip sakyti. Jūratė yra bioenergoterapeutė. Jos, kaip ir mano srities, nepripažįsta nei oficialus mokslas, nei katalikiška visuomenė. Nors daug kas mus kritikuoja, bet norinčiųjų patekti į mūsų seansus be galo daug (juokiasi).

Ar ilgai esate kartu?

Iki santuokos draugavome apie ketverius metus, o susituokę esame jau penkerius. Ar ketiname susilaukti bendro vaikelio? Planuojame su Jūrate atžalą, bet dar nesame nutarę konkrečios datos, nes pirmiau reikia baigti mokslus. Tačiau norisi save ne tik per darbus, bet ir per vaikus įprasminti.

Šaltinis: 15min.lt

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Tarologas Leopoldas Malinauskas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 23, 2015, 06:04:43 pm »

Idealistas bronsonas komentuoja H.Daktaro veido bruožus  ;D

http://tv.lrytas.lt/?id=14455892491444289584