Apklausa

Kaip reguojate į pavadinimų keitimus?

Blogai. Tai nepriduoda solidumo.
6 (50%)
Pavadinimai esmės nekeičia.
5 (41.7%)
Teigiamai pavadinimus reikia keisti kas puse metų.
0 (0%)
Teigiamai.
1 (8.3%)

Viso balsavusių narių: 12

Autorius Tema: Pasiūlymai  (Skaityta 84324 kartus)

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #60 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:26:00 pm »
Logikos esmė, kad negalima tipo iškraipyti prirašant visokių nesąmonių kaip ode oidai. Mano brolis tokiom nesąmonėm nebūtų pritaręs.
Tik tavo užsispyrimas ir visokie pavadinimų keitimai kurie bus negalutiniai nesa sumaištį. Tai logikos klaidos. Taip mastant iškraipomos mokslo sąvokos., mokslas tampa mistinių junginių painiava. Tave ar aš turiu spręsti ar tu turi pasislėpdamas keisti pavadinimus?
Matau, kad tai galo nėra ir nebus man 100 kartų kartojai, kad baigsis tavo keitinėjimai.
Tu paaiškink, kur čia geresnė logika, naudojant vieną pavadinimą (jau anksčiau buvo paminėta, kad prastesnė logika, visus argumentus nuosekliai išdėsčiau). Keitimai jau dabar baigsis, tik prieikim geresnio varianto.

Ten ne mistinis junginys, o atskiras genotipo pavadinimas. Galima naudoti geresnį variantą, būtent to ir siekiam (gal jis atsiras). Bet reik išvengti pavadinimų suplakimo į krūvą.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 11, 2013, 06:27:50 pm sukūrė feniksas »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #61 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:29:47 pm »
Voltero genotipo moteris neturi voltero genotipo smegenų, apatine momens sritis labai skirtinga, skirtumai yra kaktos srityje. O visokios jautodės gadina teorija. Pagal tavo logika jei jaučio patele turi jaučio smegenis ji turėtų būti jautodė, o ne karvė. Mano manymu turi būti paminėtas genotipas ir tipas. O visokios karvodes yra loginė klaida, nes skirtumai yra milžiniški. Voltero moteris turi mažesnę vaizduotę didesnę valia, turi kitus inkstintus, turi linkolno moters instinktus, turi kitokią programinę įrangą.

« Paskutinį kartą keitė: Spalio 11, 2013, 06:37:26 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #62 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:31:30 pm »
Voltero genotipo moteris neturi voltero genotipo smegenų, apatine momens sritis labai skirtinga, skirtumai yra kaktos srityje. O visokios jautodės gadina teorija. Pagal tavo logika jei jaučio patele turi jaučio smegenis ji turėtų būti jautodė, o ne karvė.
Voltero genotipo moteris turi voltero tipo smegenis (tipas kaip smegenų standartas).

Aš neminėjau niekur, kad voltero genotipo moterys turi voltero genotipo smegenis.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 22, 2013, 11:31:54 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #63 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:32:18 pm »
Voltero genotipo moteris neturi voltero genotipo smegenų, apatine momens sritis labai skirtinga, skirtumai yra kaktos srityje. O visokios jautodės gadina teorija. Pagal tavo logika jei jaučio patele turi jaučio smegenis ji turėtų būti jautodė, o ne karvė.
Tai, kad ne taip. Tai, ką čia sakai, nėra ta logika.

Dar kartą pasikartojant. Tipas apibūdina smegenų standartą. Genotipas bendrą genetinę nekintamos (nefenotipinės) infomacijos visumą, kuri vėliau būna išreiškiama (tad kuomet ji išreiškiama (organizmas išsivysto į realų išsivysčiųjį organizmą), gali įvykti ir su lytimi susijusių skirtumų). Žmonės neturi savyje dviejų genotipų. Turi vieną. Tačiau gali susiformuoti vienome genotipe dviejų tipų smegenys priklausomai nuo lyties (tai ir yra tie tipai aka asmenybės tipai pagal smegenų struktūrą).

Būtent tam reikia atskiro žymėjimo. Tai nebūna turi būti tie oidai (gali būti gražesnis atskiras variantas, jeigu atsiras). Bet turi būti prieinama optimaliausio varianto.

Pavadinimas padeda įvardinti atskirą reiškinį, kitaip tariant tariant, pavadinimas tėra praktinis įrankis (simbolis, padedantis orientuotis). Šiuo atveju susiduriam su dvejais atskirais reiškiniais, kurie tarpusavyje labai susiję, bet nėra tapatūs. Iš to ir visas poreikis skirtingam terminui.

Kur čia nuoseklumo trūkumas?
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 22, 2013, 11:31:35 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #64 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:51:49 pm »
To paties genotipo moteris pav. platonė turi tuos pačius genus kurie vienodai išsiskleidžia kaip ir vyriškosios lyties atveju.
Pav. darvino genotipo platone moteris turi dar kitą genų rinkinį kuris reaguoja į lytinę chromosomą ir naudoja darvino genus bet ir kitus platono tipo genus kurie yra bendrame genotipe. Kokia jo darvode? Evoliucijos eigoje darvino tipas yra platonas turintis tik mažai kosmetinių genetinių mutacijų keičiančių dali smegenų kaukolės sistemą ir tipo valdymą.
Nėra tokio darvodo genotipo egzistuoja darvino genotipas, nėra jokiu darvodų. Tipai turi turėti normalius pavadinimus o ne kažkokias modifikuotas nesąmones.

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #65 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:53:42 pm »
To paties genotipo moteris pav. platonė turi tuos pačius genus kurie vienodai išsiskleidžia kaip ir vyriškosios lyties atveju.
Pav. darvino genotipo platone moteris turi dar kitą genų rinkinį kuris reaguoja į lytinę chromosomą ir naudoja darvino genus bet ir kitus platono tipo genus kurie yra bendrame genotipe. Kokia jo darvode? Evoliucijos eigoje darvino tipas yra platonas turintis tik mažai kosmetinių genetinių mutacijų keičiančių dali smegenų kaukolės sistemą ir tipo valdymą.
Nėra tokio darvodo genotipo egzistuoja darvino genotipas, nėra jokiu darvodų. Tipai turi turėti normalius pavadinimus o ne kažkokias modifikuotas nesąmones.
pala, tai mes ir iš esmės sutariam. Gi sakau, nebūtinai turi būti -oidas, bet akivaizdu, kad tai du skirtingi reiškiniai ir geriau kai jie turi atskirus pavadinimus. Darvinas nėra platonas ir platonas nėra darvinas. Tuo labiau genotipai. Normalus pavadinimas yra vartojamas pavadinimas. Bet nieko, abu atauškim ir grįžkim prie diskusijos, nes matau, kad čia iš esmės abu sutariam, tik yra tavo atveju kažkoks emocinis įsižeidimas, kuris trukdo sutarti (tikrai atsiprašau, jeigu supykdžiau).

O viso tų pavadinimų tikslas yra praktinis.

Tie pavadinimai apibūdina reiškinius. Nėra ir tokio dalyko kaip "darvino genotipas". Materialioje realybėje egzistuoja ne pavadinimai, o reiškiniai. Tiek darvino genotipas, tiek "darvodas" apibūdina tą patį reiškinį, kuris iš tiesų egzistuoja. Papildomi pavadinimai, kurie nesidubliuoja, tiesiog įveda griežto aiškumo. Darvodas, kai kalbame apie genotipą, darvinas kai apie asmenybę, smegenis.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 11, 2013, 07:08:52 pm sukūrė feniksas »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #66 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 07:20:55 pm »
Kas turi keisti pavadinimus?
Aš esu teorijos autorius, tu gali tik pasiūlyti. Mes nebuvome nieko sutarę viskas buvo padaryta be mano ir kitų forumo dalyvių sutikimų. Jeigu aš tavo pase pakeisčiau vieną raidę, kad būtų gražiau. Jeigu aš tuo metu sutikau, tai nereiški, kad jaučiu logiškumą. Einant laikui man tai pradėjo nepatikti, nepatinka ir kitiems žmonėms.
Paprastume slypi sudėtingumas, mes su broliu dirbome prie teorijos ir niekuomet nedarėm pavadinimų kurie būtų iš ano pasaulio.
Mūsų principai buvo paprasti. Visuomet siūliau padaryti pavadinimus labai paprastus tokius kurie būtų aiškūs. Kuriant teoriją stengėmės kuo mažiau daryti dirbtinų sąvokų, o dabar matau mūsų principų laužymą.

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #67 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 07:25:31 pm »
Kas turi keisti pavadinimus?
Aš esu teorijos autorius, tu gali tik pasiūlyti. Mes nebuvome nieko sutarę viskas buvo padaryta be mano ir kitų forumo dalyvių sutikimų. Jeigu aš tavo pase pakeisčiau vieną raidę, kad būtų gražiau. Jeigu aš tuo metu sutikau, tai nereiški, kad jaučiu logiškumą. Einant laikui man tai pradėjo nepatikti, nepatinka ir kitiems žmonėms.
Paprastume slypi sudėtingumas, mes su broliu dirbome prie teorijos ir niekuomet nedarėm pavadinimų kurie būtų iš ano pasaulio.
Mūsų principai buvo paprasti. Visuomet siūliau padaryti pavadinimus labai paprastus tokius kurie būtų aiškūs. Kuriant teoriją stengėmės kuo mažiau daryti dirbtinų sąvokų, o dabar matau mūsų principų laužymą.
Visa tai, kas vyksta dabar yra diskusijų lygyje, net keitimai. Padaromi keitimai. Pažiūrima kaip atrodo, diskutuojama va forume. Tai normalus procesas. Kol kas yra beta fazė, santykius išsiaiškinsim asmeniškai ;) Niekas čia autorystės neginčija. Čia net nieko neįvyko iš esmės. O už nepasitarimą dar kartą atsiprašau.

Bet atskirų pavadinimų poreikis išlieka. Jeigu atsiras geresni negu visokie "oidai", tai nuostabu.

Kita vertus, "dirbtina" ir "nedirbtina" pavadinimų atžvilgiu neegzistuoja. Pavadinimas yra pavadinimas (jie negali būti "dirbtini", nes jie bet kokiu atveju sukurti, pritaikyti). Jie yra tiesiog garsų ir raidžių junginiai.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 11, 2013, 07:30:14 pm sukūrė feniksas »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #68 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 07:33:13 pm »
Tai gerai duodu kitiems autoriams adminu teises ir jie tegul padaro padaro pakeitimus.
Man darosi neramu, kad mūsų darbas yra iškraipomas  be mano sutikimo.
Vien tas faktas, kad darai ką nori o vėliau iš kitų žmonių sužinau apie pakeitimus mane verčia suabejoti mūsų bendradarbiavimo prasme ir ateities planais.
 

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #69 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 07:34:07 pm »
Tai gerai duodu kitiems autoriams adminu teises ir jie tegul padaro padaro pakeitimus.
Man darosi neramu, kad mūsų darbas yra iškraipomas  be mano sutikimo.
Vien tas faktas, kad darai ką nori o vėliau iš kitų žmonių sužinau apie pakeitimus mane verčia suabejoti mūsų bendradarbiavimo prasme ir ateities planais.
Aš tiesiog norėjau pažiūrėt kaip atrodys pakeitimas, nes oidui lyg tavo buvo pritarta (gi šnekėjom), bet ant abejo, tad pagalvojau, kaip atrodytų organiškesni --odas (minus "i"). Tai minimalus keitimas. Tu būni dieną nepasiekiamas. Žadėjau vėliau vakare pasitarti (ir dabar nors pažadėjai paskambinti, nepaskambini).

Aš neketinu čia nieko žiauraus keisti. Vyksta darbas, diskusijos. Kartais mėgstu perdėm padaryt viską savarankiškai, atsiprašau.

Bet viskas dėl praktinio rezultato (tai yra kuo tobulesnio, nuoseklesnio teorijos pateikimo).
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 11, 2013, 07:49:03 pm sukūrė feniksas »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #70 Įrašytas: Spalio 14, 2013, 02:43:52 pm »
Šiandiena už savavališkus teorijos „tobulimus“ buvo iš administratorių išimtas Jurgis Valančiauskas (feniksas).
Artimiausiu laiku su juo susisieksiu ir atsiskaitysiu už padarytą darbą.

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #71 Įrašytas: Spalio 14, 2013, 07:08:34 pm »
Oho ;) imamės naujų darbų !

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #72 Įrašytas: Spalio 14, 2013, 07:26:28 pm »
Manau kaip adminas jis buvo neblogas ir panašu, kad teorija jam nuoširdžiai rupėjo, jis nemažai prie jos prisidėjo. Kad savivaliavo su terminais(nors panašu, kad ir čia jis neturėjo labai piktybinių kėslų paprasčiausiai norėjo įvesti kažkiek nuoseklumo, logiškumo ir kažkokio akademiškesnio tarmiškumo savokuose ir t.t) yra negerai, nes jis prieš viską turėjo tartis ir šnekėtis su leotaurų. Sunku ir kažkaip įvertinti susiklosčiusią situaciją, galbūt tarp jų jau kuris laikas yra perbėgusi juoda katė ir tvyravo įtampa(tik viskas vyko "užkulisiniame" lygmenyje)  :-\ nes kažkaip keistai viskas susiklostė  :-\

Neprisijungęs B612

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 60
  • Karma: +0/-0
  • Platonė
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #73 Įrašytas: Spalio 14, 2013, 08:32:21 pm »
Sveiki, čia Ieva pieva, įterpsiu ir aš savo moterišką subinę jūsų diskusijoj. Taip, Jurgis padarė klaidą savivaliaudamas, bet džiaugtis čia kaip Greddy džiaugias, kad oooooj imsimės naujų darbų, tai yra stačiai juokinga  :D Kuris iš jūsų tiek įdėjo darbo kiek jis ir kuris iš jūsų taip iš mano TT kiek jis??? "Imsimės naujų darbų"? Imkis  :D tik norėčiau matyti rezultatą ir konkrečius darbus, o tu Greddy svajoti labai moki :) ai ką aš čia svaigsiu ir aiškinsiu, darykit jūs ką norit, bet tokios jūsų kalbos iš šalies labai jau nekaip skamba. Tikiuosi Liutauras su Jurgiu susitars ir viską išsiaiškins ir viskas vėl veiks kaip po senovei. Geriau jau klaidos, nei jokių darbų, o be Jurgio, kaži ar jie išvis būtų padaryti...

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #74 Įrašytas: Spalio 14, 2013, 09:39:54 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9icBGqTd8Ps[/youtube]

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #75 Įrašytas: Spalio 14, 2013, 09:44:45 pm »
 Manau protingiausia būtu atstatyti "status quo" ir pamiršti šią situaciją kaip kvailą nesusipratimą  :-\ Manau Leotaurus su feniksu ras bendrą kompromisą ir toliau tes savo bendradarbiavimą bei bičiulystę  ;)

Greddy, pasakyk nors vieną argumentą, kad fenikso atstatidinimas turi nors menkiausio pozityvo TT ? Ir labai gerai tavęs paklausė ar bent puse tiek sugebėtum nuveikt kiek jis?  :-\
Labai ne kaip jei išties, tavo reakcija atrodo....
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 14, 2013, 09:56:17 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #76 Įrašytas: Spalio 15, 2013, 02:52:27 pm »
Sveiki, čia Ieva pieva, įterpsiu ir aš savo moterišką subinę jūsų diskusijoj. Taip, Jurgis padarė klaidą savivaliaudamas, bet džiaugtis čia kaip Greddy džiaugias, kad oooooj imsimės naujų darbų, tai yra stačiai juokinga  :D Kuris iš jūsų tiek įdėjo darbo kiek jis ir kuris iš jūsų taip iš mano TT kiek jis??? "Imsimės naujų darbų"? Imkis  :D tik norėčiau matyti rezultatą ir konkrečius darbus, o tu Greddy svajoti labai moki :) ai ką aš čia svaigsiu ir aiškinsiu, darykit jūs ką norit, bet tokios jūsų kalbos iš šalies labai jau nekaip skamba. Tikiuosi Liutauras su Jurgiu susitars ir viską išsiaiškins ir viskas vėl veiks kaip po senovei. Geriau jau klaidos, nei jokių darbų, o be Jurgio, kaži ar jie išvis būtų padaryti...

Prieš pradedant teplioti (ne rašyti, o teplioti) tokius komentarus, pirmiausia reiktų pasiklausti ir išsiaiškinti, kas buvo pasakyta, ir jeigu buvo neaišku, pasiaiškinti.
Jeigu smirk'as Tau/Jums reiškia džiaugsmą fenikso "atstatydinimu", tada reiktų nuo to ir pradėti.. Niekur nerašiau, kad aš ar kažkas kitas išmano geriau teoriją už feniksą, nei vienam iš postų nebuvo to paminėta. Niekur nebuvo pasakyta, kad feniksas įdėjo mažai savęs į teoriją, nieko panašaus. Taip pačiai niekur neteigiau, kad aš nuveikiau svarbiau/daugiau teorijoje negu feniksas, visų pirma, ar man to reikia? Nei vienam poste feniksas, kaip asmenybė, nebuvo kritikuojama. Pastabos buvo mėtomos jo teoriniams pasiūlymams, jokiu būdu ne jam.
Tai buvo leotaurus ir fenikso konfliktas, ne mano, ir aš neturi jokiu pretenzijų į tai. O "imsimės naujų darbų" tą ir reiškia, kad šį konfliktą reikia palikt ir judėt toliau, toks ir pozityvas. Pozityvas ne fenikso "atstatydinime",  o motyvacijoje veikti toliau. Daugiau nesiruošiu geranoriškai aiškinti svetimo nenuovokumo. :)

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #77 Įrašytas: Spalio 15, 2013, 03:06:36 pm »
Čia jau panašu į pilstimus iš tuščio į kiaurą  ;) Manau visi pritaria, kad geriausia viska atstatyti į iki konfliktinio lygio ir pradėti viską iš naujo. Taipogi pabaigti visokius "OT" ir t.t
 

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #78 Įrašytas: Spalio 15, 2013, 04:34:54 pm »
Neperpilk tik :) Paaiškinau jūsų nesuvokimą ir tiek. Be abejo, pradedam, aš tik už.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #79 Įrašytas: Spalio 16, 2013, 08:26:28 am »
Viskas būtų gerai jeigu nebūtų pradėti keisti pavadinimai, nebūtų meluojama.
Jurgis turėjo išlaikyti pagarbą teorijos autoriams. Žinau, kad man ir mano broliui nepatiko kalbininkų išsidirbinėjimai ir super "mandrūs" pavadinimai kuriuos dažniausiai naudoja tie žmonės kurie daugiau nieko nesugeba išskyrus rašymą sudėtingomis sąvokomis. Teorija laikėsi paprastumo filosofijos, mąstyti ir kurti galima labai paprastomis sąvokomis.
Manau viskas bus gerai.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #80 Įrašytas: Spalio 16, 2013, 05:04:26 pm »
Teorijos pavadinimas bus pakeistas į senąjį Tipų teorija. Dėl paprastumo ir istoriškumo, nes visokie priedėliai nėra naudingi.
Bus panaikinti odai ir sudėtingi pavadinimai sudėjimuose. Reikės pertaisyti daugybę paveiksliukų  ir teksto.
Forumas iš dalies pataisytas, reikės pataisyti pavadinimus, dar beliks sukurti naujus avatarus. Svetainė bus pataisyta artimiausiu laiku.

Tolesnis teorijos vystymasis bus ne pavadinimų keitimo linkme, bet teorijos kiekybiniame ir kokybiniame išpildyme.
Bus išversta teorija į anglų ir rusų kalbas ją išvers  profesionalūs vertėjai. Sukurta vaizdinė medžiaga, vėliau sukurtos tipų atpažinimo programos..

Sprendimas atrodo yra grįžimas atgal, bet visas vystymasis juda spirale sugrįždamas į tą pačią vietą tik aukštesnę kokybe.
Aišku liūdnoka, bet kiti kompromisai tuo metu nebuvo įmanomi.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 16, 2013, 05:09:31 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Paulius

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #81 Įrašytas: Spalio 26, 2013, 12:20:01 pm »
Toks jausmas vienas iš afratinio kūno sudėjimo požymių yra ir gana nemažos plaštakos, t.y jos yra santykinai didesnės už kitų dviejų sudėjimų žmones. Pas mane patį plaštakos santykinai yra didelės. O gal man tik taip atrodo.

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #82 Įrašytas: Spalio 30, 2013, 10:46:37 am »
Yra gramatinių klaidų tipų aprašymuose (čia dar užsilike ir neištaisyti nuo -oidų laikų  ;) ).

Pvz.: platono tipo aprašymo puslapyje http://tiputeorija.lt/tipai/platonas

Žmogaus genotipai: vyriškos ir moteriškos lyties platodai ir moteriškos lyties darvodės ir t.t Tokių klaidelių su oidais/odais yra visų tipų aprašymuose, tiek bronsono, tiek darvino ir t.t

Pavyzdžiai, kad būtu aiškiau  ;) :

Bronsono tipas (asmenybės tipas) pasirodė su bronsodų (bronsodo genotipo žmonių) atsiradimu
Darvino tipas (asmenybės tipas) atsirado kartu su darvoidų (darvoido genotipo žmonių) pasirodymu

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #83 Įrašytas: Spalio 30, 2013, 11:33:37 am »
Dėkoju!
Oidus, odus, oides ir odes  pataisiau  :D
Jei pastebėsi ką nors ne taip pranešk :)
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 30, 2013, 12:00:22 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #84 Įrašytas: Spalio 30, 2013, 03:37:32 pm »
Dar viena smulki gramatinė klaida  :)
Linkolno genotipo vyrai ir moterys bei Volero genotipo moterys (praleista t raidė)


Dar su -odais  :) http://tiputeorija.lt/tipai/volteras
Voltero tipas yra tipas (asmenybės tipas), kuris atsirado kartu su voltodų (voltodo genotipo) pasirodymu.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #85 Įrašytas: Spalio 30, 2013, 04:07:46 pm »
Pataisyta :)

Odai skambėjo kaip iš radiotechnikos srities. Šviesos diodai, diodai t.t. Jurgis yra geras ir puikus žmogus bet su savo kalbininko sugebėjimais peržengė ribas. 
Jis neklausė nei manęs nei kitų darė kaip jam atrodė geriausiai, elgėsi kaip tikras anarchistas  :D
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 30, 2013, 04:10:32 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #86 Įrašytas: Spalio 30, 2013, 04:23:41 pm »
Pataisyta :)

Odai skambėjo kaip iš radiotechnikos srities. Šviesos diodai, diodai t.t. Jurgis yra geras ir puikus žmogus bet su savo kalbininko sugebėjimais peržengė ribas. 
Jis neklausė nei manęs nei kitų darė kaip jam atrodė geriausiai, elgėsi kaip tikras anarchistas  :D
Kadangi teorijos terminai yra atstatinėjami į pirminius, tai kai pamatau užsilikusius "naujadarus" tai ir pranešu  :)
O, Feniksas išties šaunus vyrukas, lai sekmė jį lydi visados  ;)
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 30, 2013, 04:29:25 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #87 Įrašytas: Lapkričio 02, 2013, 10:44:57 am »
http://www.tiputeorija.lt/tipu-evoliucija - dar truputis užsilikusių -oidų  :)

"Kaip matote apačioje nortoido genotipo žmogaus evoliucija skilo į dvi dalis. Atsirado bronsoido ir ramzoido genotipai, kurių evoliucija pozityviu spontaniškų genetinių mutacijų būdu tęsėsi atskirai: iš bronsoido genotipo vėliau atsirado platoido genotipas, o iš platoido genotipo atsirado darvoido genotipas. Savo ruožtu iš ramzoido genotipo atsirado voltoido genotipas, o iš voltoido genotipo atsirado vėliausiai pasirodęs linkoido genotipas."

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #88 Įrašytas: Lapkričio 02, 2013, 02:00:12 pm »
http://www.tiputeorija.lt/tipu-evoliucija - dar truputis užsilikusių -oidų  :)

"Kaip matote apačioje nortoido genotipo žmogaus evoliucija skilo į dvi dalis. Atsirado bronsoido ir ramzoido genotipai, kurių evoliucija pozityviu spontaniškų genetinių mutacijų būdu tęsėsi atskirai: iš bronsoido genotipo vėliau atsirado platoido genotipas, o iš platoido genotipo atsirado darvoido genotipas. Savo ruožtu iš ramzoido genotipo atsirado voltoido genotipas, o iš voltoido genotipo atsirado vėliausiai pasirodęs linkoido genotipas."

Pataisyta.

Blyksns

  • Svečias
Ats: Pasiūlymai
« Atsakymas #89 Įrašytas: Lapkričio 11, 2013, 11:49:55 am »
Cituoju iš tiputeorijos.lt puslapio vaizduotės skilties:

"Vaizduotė užsiima sudėtingos vaizdinės informacijos apdorojimu, sinteze, analize, erdvės suvokimu. Tai pati sudėtingiausia intelekto savybė. Vaizduotėje priklausomai nuo to ar tipas ekstrovertas ar introvertas yra atskiras simpatijų-antipatijų arba valios neprotinis procesas. Simpatijos-antipatijos padaro individą ekstravertu, o valia padaro individą introvertu. Grynoji vaizduotė yra tik dešiniajame smegenų pusrutulyje, kairysis apatinės momens pusrutulis užsiima specializuotais vaizduotės procesais."

Iš to gali kilti klausimas, kaip Platonas naudoja vaizduotė, jeigu ji užsiema tik vaizdine informacijos apdorojimu. Juk aš kiek suprantu ji apdoroja ir garsą ? Jei taip, tuomet reikalingas pataisymas.