Autorius Tema: Paulinho(José Paulo Bezerra Maciel Júnior)  (Skaityta 2475 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Paulinho(José Paulo Bezerra Maciel Júnior)
« Įrašytas: Liepos 01, 2018, 08:16:19 pm »

 Vieną dieną su kitu brazilu, žaidusiu ekipoje, ėjome gatve, kai grupė vaikinų agresyviai prie mūsų prisiartino.. Man iki šios dienos sukyla pyktis, kai bandau apie tai kalbėti.. Jie pradėji imituoti beždžionių garsus ir kabinėtis prie mūsų. Paulinho šiuo metu vilki Brazilijos rinktinės marškinėlius (nuotr. SCANPIX) Paulinho šiuo metu vilki Brazilijos rinktinės marškinėlius (nuotr. SCANPIX) Tai buvo pirmas kartas, kai susidūriau su rasizmu. Deja, tai nebuvo vienintelis kartas. Žmonės gatvėse mane provokuodavo, tyčia atsimušdavo. Girdėjau visokių vardų, kuriais jie mane vadino. Rungtynių metu varžovų sirgaliai imituodavo beždžionių garsus ir mėtydavo į mus monetas.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/sportas/965481/brazilu-zvaigzde-visam-pasauliui-papasakojo-apie-lietuva-juoda-patirtis-vis-dar-persekioja

Platono tipo žmonės Lietuvoje dėl tamsesnės odos persekioja žmones. Rasizmas Lietuvoje didelis.