Autorius Tema: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"  (Skaityta 32381 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

 • Administrator
 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 3859
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
 • Darvinas
  • Žiūrėti profilį
  • Tipų teorija
Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Įrašytas: Gegužės 29, 2013, 02:13:49 pm »

Platono ar darvino tipo autorius?
http://kovalev-blog.ru/comment_1136925328.html
http://www.verslogalia.lt/svietimas-ir-mokymas/kodel-gyvenime-pirmauja-trejetukininkai

"Pats efektyviausias būdas užgniaužti vaiko valią - tai sukelti jam kaltės jausmą... Liberalios ir "progresyvios" auklėjimo sistemos nepajėgė pakeisti šios situacijos taip, kaip įprasta manyti...

Kadangi socialinis ir tėvų autoritetas siekia nuslopinti jo valią, spontaniškumą ir nepriklausomybę, vaikas, kad išsigelbėtų nuo šio slopinimo, kovoja su autoritetu... Jis kovoja ne tik už savo išsilaisvinimą nuo gniuždymo, bet ir už laisvę būti pačiam savimi, o ne automatu. Vieniems vaikams ši kova sėkmingesnė nei kitiems, bet tik nedaugelis pasiekia visiškos sėkmės." Erikas Fromas

Jeigu tai būtų atskiri atvejai, o ne tendencija, aš apie tai nerašyčiau. Tačiau nesukime akių nuo, galimas daiktas, kažkam nemalonaus, tačiau visiškai akivaizdaus fakto, kad gyvenime sėkmingesni tie žmonės, kuriems nesisekė mokykloje.

Kodėl socialiniame gyvenime į kalną dažniausiai kopia "trejetukininkai", o pirmūnai - rečiau? Kur pasideda pirmūnai?

Pirmūnai dažniausiai tampa samdomais darbuotojais. Kieno samdomais? "Trejetukininkų."

Pirmūnams, kaip samdomiems darbuotojams, žinoma, nėra lygių: jie klusnūs, disciplinuoti, lengvai palenkiami, kuklios fantazijos, labiau vertinantys žvirblį rankoje nei briedį miške, atsargūs, bijantys padaryti bet kokią klaidą, bijantys nuobaudų, pasirengę dirbti už atlyginimą ir stabilumą... Žodžiu, idealūs samdiniai. Idealūs vykdytojai. Idealūs instrumentai svetimiems sprendimams vykdyti.

Gaunu daugybę laiškų iš žmonių, kurie nori pradėti savo verslą, bet bijo, kad jiems nieko neišeis. Ką aš jiems atsakau? "O kas jūs tokie, kad jums viskas pavyktų iš pirmo karto? Dievai?"

Niekam nepasiseka iš karto. Nusileiskite ant žemės. Niekam niekada iš karto nieko neišeina, išskyrus Dievą, žinoma. Nors, galimas daiktas, ir jam teko mažumėlę paplušėti, kai nutarė per keletą dienų sukurti pasaulį ir į save panašų.

Įžvelgiu keletą faktorių, kodėl "trejetukininkams" sekasi. Pavyzdžiui, jie mokykloje niekada nedarė to, kas jiems buvo neįdomu. Kad ir kaip mokytojai juos įtikinėjo, kaip tai jiems svarbu ir reikalinga.

Sunku išmokti ir perprasti tai, kas tavęs visiškai nedomina. O viskas iš eilės negali būti įdomu. Žinoma, pasitaiko genijų, kuriems įdomu ne tai kad viskas, bet daug kas; pavyzdžiui, Lomonosovui. Bet tokių pasitaiko oi kaip nedažnai. Na, negali vaikas būti daugiarankiu Šyva, nes ilgainiui jam tampa neaišku, kuo gi konkrečiai užsiimti?

Yra begalė žmonių, kuriems įdomu viskas, bet nieko konkretaus. Jie negali suvokti, kuo gi jie unikalūs. Taigi lieka daryti tai, ką pasakys kiti - dirbti samdomą darbą.

Dėl ko pirmūnai iškala viską iš eilės? Kad tėvai ir mokytojai liktų patenkinti. Taip formuojami samdomo darbuotojo įgūdžiai.

Apie šuniukus

Elgsenos psichologijoje žinomas paprastas eksperimentas. Tris šuniukų grupes auklėjo skirtingais stiliais. Su pirmaisiais buvo elgiamasi labai griežtai, antrieji buvo lepinami, o trečiosios grupės bandomiesiems taikomas ir toks, ir toks auklėjimo būdas - pagal situaciją.

Kaip manote, kurios grupės šunyčiai tapo labiausiai priklausomi nuo savo auklėtojų? Eksperimentas parodė, kad trečiosios.

Taigi - rimbo ir meduolio politika. Būtent šia politika grindžiamas ir tradicinis švietimas. Už teisingus atsakymus jis glosto galvelę, už neteisingus - baudžia. Ir daro vaikus priklausomus nuo kitų malonės. Jie stengiasi visur būti pirmi, visada gauti įvertinimą "puikiai". O kūrybiškumas, originalumas? Nuslopinami visagalės sistemos.

Kuris pedagogas užsiims su "nestandartiniu" mokiniu, juo labiau - nemokamai? Pedagogui lengviau dirbti su "standartu", todėl "nestandartiškumas" bus nuslopintas. Be to, jo neįmanoma įvertinti. Nėra kriterijų.

Bando išsiveržti

Tradicinis švietimas yra asmenybės prievarta. Net jeigu koks keistuolis pedagogas ir pabandys šioje sistemoje ką nors pakeisti savo nuožiūra, jis nieko nepakeis iš pagrindų. Sistema orientuoja mokinius į pažymį, atestatą, diplomą. Nuo atskirų pedagogų mažai kas priklauso.

Jeigu tradicinė švietimo sistema imtų orientuoti mokinius į rezultatą - asmeninių pajamų dydį, kūrybinį produktą, tam tikrą įgūdį ir pan., ji greitai sugriūtų. Dėl savo neefektyvumo. Tuomet tektų iš esmės keisti pedagogų motyvaciją. Pavyzdžiui, ekonominio instituto pedagogas tam tikrą laiką turėtų gauti komisinius nuo studento, kurį jis parengė, pajamų. Tuomet taptų aišku, ko jis vertas. Beje, panašiai dirba vokalo mokytojai Italijoje. Jie išmoko dainuoti ir įsipareigoja surengti dalyvavimą keletame koncertų. Už tai gauna procentą nuo būsimų mokinio kontraktų tam tikrą laiko tarpą.

Grįžkime prie "trejetukininkų", kurie, vengdami moralinės prievartos, visomis jėgomis bando išsiveržti iš tradicinės švietimo sistemos, purtosi nepertraukiamo informacijos kimšimo ir bando gyventi pagal savo taisykles. Šitaip jie gelbsti savo valios potencialą ir psichologinį savarankiškumą, kuris vėliau jiems leidžia tapti stipriomis asmenybėmis.

Stipri asmenybė

Kas yra stipri asmenybė? Tai žmogus, atrandantis savo gyvenime savarankišką, idėjiškai ir ekonomiškai nepriklausomą užsiėmimą, pagrįstą jo asmenine iniciatyva, už kurią jis prisiima asmeninę atsakomybę. Ir moralinę, ir materialinę.

Tai žmogus, kuris negali niekam tarnauti ir nesijaučia kam nors ką nors skolingas ar įsipareigojęs, išskyrus patį save. Jo nepriversi daryti to, kas jam nepatinka. Jis nesikankina siekdamas pareigybės, laipsnio ir premijos, o susikuria savo nišą ir uždirba pinigus darydamas tai, ką jam patinka daryti.

Stipri asmenybė nėra po padu nei viršininkui, nei prezidentui, nei tėvams, nei vyrui ar žmonai. Ji visada sako "Aš" ir retai - "Mes".

Silpni žmonės dažnai pasitinka stipriuosius su šakėmis, todėl, kad pastarieji "grasina" savo veiksmais stabiliam silpnųjų egzistavimui.

Štai jums pavyzdys. Kai Bilas Geitsas pareiškė, kad tos televizijos kompanijos, kurios neperkels savo veiklos į internetą, bankrutuos, nes filmus ir televizijos laidas bus galima žiūrėti internete - ką nori ir kada nori, ši naujiena sukūrė krūvą problemų tiems, kurie dirba žiniasklaidos rinkoje. Stipri asmenybė neleidžia ramiai gyventi kitiems. Ji sugalvoja vis ką nors nauja, ko nors siekia, ką nors keičia, nes tokia ji iš esmės.

Silpnas žmogus - priešingai: jis visą laiką siekia kažkokio nesuprantamo "stabilumo" (darbas - socialinės garantijos - pensija), bijo permainų, nemato tikslo, nekuria naujų projektų. Jis bijo stipriųjų, jo sieloje keroja pavydas, pyktis ir nuobodulys.

Samdiniais negimstama, jais tampama. Tiksliau - jie yra išugdomi. Nuo mažumės slopinant valią, išmušant iniciatyvą, verčiant pasyviai priimti svetimus sprendimus ir nuolat laukti bausmės už pasipriešinimą. Tokie žmonės užgniaužia savo pačių giesmę.

Silpnas galvoja: "Anie - dideli, stiprūs, protingi, jie sprendžia, ką ir kaip daryti, o aš ką... mažas, niekingas. Toks jau mano likimas, ką padarysi."

Stiprūs žmonės mąsto visiškai priešingai: "Aš irgi didelis. Aš irgi galiu ir padarysiu."

Suaugęs žmogus pats renkasi, kokiam jam būti: silpnam ar stipriam. "Tebūnie jums pagal jūsų tikėjimą." Problema ne ta, kad mums trūksta talento. Problema ta, kad mes mąstome kaip silpni žmonės. Šis mąstymo būdas perduodamas iš kartos į kartą. Jis paralyžiuoja valią ir asmeninę iniciatyvą.

Silpnumo psichologija

Ar jūs linkite savo vaikams sėdėti tvankioje kontoroje, padalytoje pertvaromis, kad jų viršininkai galėtų stebėti, kuo jie užsiima? Kad kažkas svetimas valdytų didžiąją dalį jų laiko, kad jie kentėtų gąsdinimus atleidimu? Nuolat girdėtų: "Tu privalai tą ir privalai aną?"

"Na, ir kas? - pasišaipys kai kurie skaitytojai. - O man gerai taip, kaip yra, mane tenkina." Štai jums silpno žmogaus atsakymas. Stabilumas. Atestatas - diplomas - darbo vieta - socialinės garantijos - pensija. Jam duok stabilumą. Stabilų darbą, stabilų atlyginimą, stabilią žmoną (vyrą) ir stabilią mirtį.

Nėra jokio stabilumo. Žmogus arba auga, arba degraduoja. Štai kodėl turtingieji vis turtingėja, skurdžiai vis skursta, protingi protingėja, o kvaili kvailėja.

Sergejus Kovaliovas, ekonomistas, psichologas

Parengė Vilma Skiotienė
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 29, 2013, 02:20:00 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs filosofas

 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 1303
 • Karma: +1/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužės 29, 2013, 02:50:46 pm »
Yra neblogų minčių tekste. Pažystu demotivuotu darvinų ir linkolną, kurie mokosi profesinėse mokykluose. Nors kaip mes žinome potencialas jų milžiniškas. Dabartinis mokslas vidurinėsė-gimnazijuose yra paremtas grynai kalimų. Universitetuose priklauso jau nuo specialybės, dėstytojų, pačio universiteto. Tačiau iš kitos pusės, dažnai trejetukininkai, kurie tampa lyderiais, būtent ir yra tipai su teorinemis vaizduotėmis. Platonų, bronsonų nesimokymas ir maištas, dažnai baigiasi automatišku saves pasmerkimų, visą gyvenimą būti "blue collar worker'ių".

Neprisijungęs Paulius

 • Jaunesnysis narys
 • **
 • Įrašai: 133
 • Karma: +0/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 02:33:31 pm »
Leisti vaiką į mokykla= Leisti vaiką luošinti.

Neprisijungęs filosofas

 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 1303
 • Karma: +1/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 02:46:49 pm »
Leisti vaiką į mokykla= Leisti vaiką luošinti.
Gerai pasakyta. Ypatingai šiais laikais, kai išplytęs internetas ir t.t galbūt ateityje bus galima mokytis per atstumą internetų. Vienas vaikinukas blogeris kuris mokosi Škotijoje  universitete, rašė, kad ten mokymasis beveik ir viksta namų darbų principų, namie mokaisi, ateini atsiskaityti į univerą. Kas liečia Lietuvą tai yra rimtų gimnazijų kuriuose mokslas yra daromas gerai, tačiau visokios n-tosios vidurinės, tai asmenybių žlugdimo vištidės. Armija, mokyklos, religija labiausiai ir bukina žmogų. Šiais interneto laikais gali vienu metų mokytis astronomijos ir tuo pačiu klausyti Šopeno, D,Bovio sr Genesis.

Neprisijungęs Leotaurus

 • Administrator
 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 3859
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
 • Darvinas
  • Žiūrėti profilį
  • Tipų teorija
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #4 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 04:27:19 pm »
Profesinėse mokyklose vieni platonai modernistai. Pamenu kai bronsono tipo mokytoja žadėjo aukštesnius balus vienam platonui jeigu jis nestudijuos universitete. Yra ir kriminalinių profesinių mokyklų kurios turi įkalinimo įstaigų stilių.

Neprisijungęs filosofas

 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 1303
 • Karma: +1/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #5 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 06:34:17 pm »
Įdomu tie moderistai profkėse su dėmesio destrukcija. Tada tipams su vidutiniai santykiais ne pyragai  :D Šiaip pažystu vaikinuką platoną kuris panašus į moderistą, tai su juo pasišneku, palošiam stalo tenisą, nepanašu, kad jis jaustu man styprią antipatiją, nors gerais draugais aišku nesam.

Neprisijungęs Paulius

 • Jaunesnysis narys
 • **
 • Įrašai: 133
 • Karma: +0/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #6 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 10:24:08 pm »
Leisti vaiką į mokykla= Leisti vaiką luošinti.
Gerai pasakyta. Ypatingai šiais laikais, kai išplytęs internetas ir t.t galbūt ateityje bus galima mokytis per atstumą internetų. Vienas vaikinukas blogeris kuris mokosi Škotijoje  universitete, rašė, kad ten mokymasis beveik ir viksta namų darbų principų, namie mokaisi, ateini atsiskaityti į univerą.
Interneto pagalba galima pamatyti šiuolaikinius mokinukus(atleiskit, mano humoras subtilesnis)

šelmiukai

dar vienas fruktas

Humoro jausmas, kaip supratantu, yra skirtas žmogaus išlikimui, nes
Citata
Humoras taip pat įgavo socialinę funkciją ir padėjo individams lengviau prisitaikyti prie visuomenės
O ta visuomenė, t.y tos tradicinės mokykla\-os, kaip čia pasakius... yra jam žalinga, dėl to išsivystė didelis humoro jausmas.
Ir klausimai: Ar galima tokį jauną žmogų priskirti prie šizoidų, ir koks jo tipas, bronsonas? :)


Neprisijungęs filosofas

 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 1303
 • Karma: +1/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #7 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 11:09:29 pm »
Šizoidais buna tik tipai su teorine vaizduote, visiems kitiems depresija. Tas vaikinukas depresyvus pilnas patyčių ir humoro. Daug žmonių nežinodami teorijas tokį žmogų laiko fainų, putiovų ir t.t Tačiau ištiesu tai pažeista asmenybė. Mokykluose vyrauja depresija, humoras, agresija ir t.t Kada daugiau nei pusė yra vienos psichinės buklės tada automatiškai kitokie tampa juodomis avimis, tačiau realybei, tie kiti yra sveikesni  :)  Atkreikp dėmesį kaip jis bendravo tame video su tuo savo draugu, jie viens kitą pravardžiuoja, tyčiuojasi viens iš kito ir t.t Depresyvus žmonės gali greit pereiti į neapykantą, neatleisti, laikyti pyktį, pagieža ir t.t Toks bendravimas kaip jų veda į konfliktus ir t.t Amerikoniškoje kultūroje irgi dominuoja depresyvieji, dabar toji mada atėjo ir į Lietuvą  :)
Vaikinukas panašus iš prieko į platoną, tačiau pakaušis didokas, tai gal ir bronsonas.
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 25, 2013, 11:11:53 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Leotaurus

 • Administrator
 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 3859
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
 • Darvinas
  • Žiūrėti profilį
  • Tipų teorija
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #8 Įrašytas: Birželio 26, 2013, 02:48:53 pm »
Smurtas patyčios kurios susijusios su humoru prie gero nepriveda.
Žmogus žiaurus sutvėrimas. Internetas pinas tokių pavyzdžių.

Piktos patyčios sukuria smurtą, mobingus, žmonių luošinimus, psichinius sutrikimus, intelekto ir asmenybės praradimus. Kam to viso reikia?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DYl7lQzNENw[/youtube]
http://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/rusijoje-nufilmuota-kaip-stovyklos-priziuretojai-tyciojasi-is-vaiku-video.htm
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d6jUT4z_7RE[/youtube]
Depresyvus platono tipo vyrukas smurtaudavo prieš nortono tipo žmoną.

Linkolno tipo politikė kentėjo nuo smurto mokykloje, smurtaudavo net mokytoja.

Platono ar bronsonės ar ramzės šeimyna smurtavo prieš įvaikintą vaiką iš Rusijos

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ej9K2oXLZhM[/youtube]
Omono tarnautojas užvožia per veidą platonei. 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YEQE_AIHIio[/youtube]
Priaudzia nusikaltėli.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iq27wY1ybFA[/youtube]
Zonoje prižiūrėtojai priaudžia kalines.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=do2G-y0axBk[/youtube]
Bronsones audžia bronsonę ir tyčiojasi.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7Z8uIMLzp9c[/youtube]
Priaudžiama 14 metė  invalidė
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 26, 2013, 04:02:05 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Paulius

 • Jaunesnysis narys
 • **
 • Įrašai: 133
 • Karma: +0/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #9 Įrašytas: Birželio 26, 2013, 05:17:56 pm »
patys viską matom, nereikia daugiau net komentuot dėl tradicinės mokyklos žalos, ne veltui prie mokyklinukų gyvenimo figuruoja ir zonos gyvenimo vaizdai, nes tradicinė mokykla yra niekas kitas kaip kaleimas.  8)
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 26, 2013, 05:25:19 pm sukūrė Leksas »

Neprisijungęs filosofas

 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 1303
 • Karma: +1/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #10 Įrašytas: Birželio 26, 2013, 05:35:46 pm »
Darbininkų prastu soc.sąlygų rajuonose tai žiauriai klesti patyčios, smurtas ir t.t Nors ir vidurinuosios ir t.t pilna depresyvių kvailių. Išvis jei teorija išplys turi būti daromi psichinės būklės testai ir depresyvus žmonės (ypatinagai aktyvios psichikos) turi būti gydomi ar atskirti nuo sveikų, nes, kur tik nesąmonės, kur tik klesti debilumas, patyčios ir t.t ta ivisur yra deprsyviųjų rankų darbas. Nors pilna destruktyvių moderistų ar pažeistu teorinių tipų kurie siautėja. Dažnai tokios durnystės lengvai ir praplaukia ir kaltieji lieka nenubausti. Dažnai paaugliai būtent ir durniuoja dėl depresijos, o ne dėl paauglystės, vėliau iš tokių ir išauga nepilnavertės asmenybės.

Neprisijungęs Mąstytojas

 • Pradedantis narys
 • *
 • Įrašai: 9
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #11 Įrašytas: Spalio 20, 2014, 02:05:57 am »
Atkreikp dėmesį kaip jis bendravo tame video su tuo savo draugu, jie viens kitą pravardžiuoja, tyčiuojasi viens iš kito ir t.t Depresyvus žmonės gali greit pereiti į neapykantą, neatleisti, laikyti pyktį, pagieža ir t.t Toks bendravimas kaip jų veda į konfliktus ir t.t Amerikoniškoje kultūroje irgi dominuoja depresyvieji, dabar toji mada atėjo ir į Lietuvą  :)

Teko girdėti, kad šiais laikais mokyklose morališkai labai sunku. Bet palyginus su prieš 15 metų mokyklom, šiuos minkšto būdo meškiukus, tais laikais dažnai ir muštis reikėdavo.

Neprisijungęs Mąstytojas

 • Pradedantis narys
 • *
 • Įrašai: 9
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalio 22, 2014, 12:34:20 am »
Įdomu, apie kokius trejetukininkus kalba. Net nepamenu, kad kokioje darbovietėje prašytų diplomo :) Arba tu žinai ko įmonei reikia arba ne. Jei bendrauji su klientais ir esi beraštis, tai yra labai blogai. Jei nemoki užsienio kalbos, o įmonė dirba su užsieniu, tai taip pat blogai ir t.t.
Trejetukininkai eina dirbti į mažas įmones, kurios dažniausiai verčiasi prekyba, transportu. Perpratę tų įmonių modelį, jei pasiseka patys užsiima verslu.
O geras išsilavinimas leidžia patekti į prestižines kompanijas, kuriose kriterijai gana aukšti kaip ir atlygis uždarbą, nes kuriama aukšta pridėtinė vertė. Tokį verslo modelį dažnai nėra paprasta perprasti, o ir reikalauja labai didelio startinio kapitalo ir svarbiausia specialistų, kurie iškart neatlekia tik įdėjus darbo skelbimą. Dažnai tokių įmonių specialisto alga būna didesnė nei mažos trejetukininko įmonės pelnas.

Neprisijungęs mendoza

 • Jaunesnysis narys
 • **
 • Įrašai: 179
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
 • Platonas
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #13 Įrašytas: Spalio 22, 2014, 02:37:01 pm »
Trejetukininkas- asmuo,kuris mokosi trejetais. :D

Neprisijungęs Akimirka

 • Pradedantis narys
 • *
 • Įrašai: 58
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Moteris
 • Bronsono tipas
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #14 Įrašytas: Spalio 29, 2014, 10:45:51 pm »
,,Stipri asmenybė neleidžia ramiai gyventi kitiems. Ji sugalvoja vis ką nors nauja, ko nors siekia, ką nors keičia, nes tokia ji iš esmės."

Va.. va.... nepatinka tokios kito žmogaus naujovės kolektyve, nes iškart pajuntamas nesaugumas arba noras konkuruoti, o jei nepavyksta, tai mobingas, na,kam gi keisti save,geriau ištrenkti tai,kas nepatogu :):(. arba ryškus emocinis blokas iš žmogaus, -nematau,nesisveikinu,ignoruoju ir taip man ,,ramu" :). Aišku,tai kelia šypseną, bet jei daugiau dalyvių prieš ,,nusidėjėlį", tai verkti greičiau tuo metu norisi...

Neprisijungęs Leotaurus

 • Administrator
 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 3859
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
 • Darvinas
  • Žiūrėti profilį
  • Tipų teorija
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #15 Įrašytas: Spalio 30, 2014, 12:59:54 pm »
,,Stipri asmenybė neleidžia ramiai gyventi kitiems. Ji sugalvoja vis ką nors nauja, ko nors siekia, ką nors keičia, nes tokia ji iš esmės."

Va.. va.... nepatinka tokios kito žmogaus naujovės kolektyve, nes iškart pajuntamas nesaugumas arba noras konkuruoti, o jei nepavyksta, tai mobingas, na,kam gi keisti save,geriau ištrenkti tai,kas nepatogu :):(. arba ryškus emocinis blokas iš žmogaus, -nematau,nesisveikinu,ignoruoju ir taip man ,,ramu" :). Aišku,tai kelia šypseną, bet jei daugiau dalyvių prieš ,,nusidėjėlį", tai verkti greičiau tuo metu norisi...

Iš tikro visokių kolektyvų yra jei kvaili žmonės yra susireikšminę turi aukštas pareigas ir ateina protinga asmenybė ir nesielgia pagal kvailių elito norus tai mobingas garantuotas. Jei žmonės paprasti jie priima visokį žmogų. Svarbiausia, kad vadovas ar aplinka būtų paprasta. Protas ir paprastumas ir išskirtinumas papildo vienas kitą. Kvailumas ir pasipūtimas artimos savybės.

Neprisijungęs Akimirka

 • Pradedantis narys
 • *
 • Įrašai: 58
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Moteris
 • Bronsono tipas
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #16 Įrašytas: Spalio 30, 2014, 06:08:11 pm »
Galima rinktis darbo vietą pagal esamą priimtiną kolektyvą, bet kaip žinia-jis kinta. Kvaila ir taikytis su ,,elito" nesąmonėm ir kartu kvaila lakstyti iš vienos darbovietės į kitą. Galvoju,kad geriausiai tuomet sužaistų asmeninis lankstumas,įžvalgumas bendraujant, kai mažiausiai nukenčia abi pusės.Nes kitu atveju-varyk lauk,kurk savo įmonę,o susidursi juk su tuo pačiu- gi ne kam kitam teks spręsti susidariusias situacijas su užsakovais  :)

Neprisijungęs Valius

 • Pradedantis narys
 • *
 • Įrašai: 1
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodžio 21, 2014, 12:33:44 am »
„Trejetukininkai“ yra atsipalaidavę. Jie nekelia sau tikslų, kurie atitiktų visuomenės lūkesčius, bet neatitiktų jų vidinių nuostatų. Grubiai tariant, jie daro, ką nori. Užsiimdamas mėgstamiausia veikla žmogus visada laimi.

Neprisijungęs Leotaurus

 • Administrator
 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 3859
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
 • Darvinas
  • Žiūrėti profilį
  • Tipų teorija
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodžio 22, 2014, 04:44:29 pm »
Sveikas, Valiau,

Malonu būtų jie pristatytum save. Matosi, kad esi įdomus žmogus kuris domisi psichologija tango šokiu, seminarų vedimu.
Gal savo tipą pasakytum?  :)

Neprisijungęs Paulius

 • Jaunesnysis narys
 • **
 • Įrašai: 133
 • Karma: +0/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #19 Įrašytas: Sausio 10, 2015, 11:34:39 pm »
pasenęs autoritarinio tipo švietimo modelis yra efektyvi žmogaus gyvūlinimo priemonė, kodėl? Todėl nes ji slopina žmogaus vaizduotės sritį, tą sritį, kurios neturi gyvuliai... Žmogus su užslopinta vaizduote, tėra vergas ne žmogus, jo pasaulio suvokimo lygis esti labai žemas, jis tiki tuom ką jam pasako ir nemoka apdoroti jį pasiekiančios informacijos(darvino tipo vergo, tokiu atveju, diagnozė- garantuota šyza) Vaizduotė yra įpatinga, šios smegenų dalies veikimas labiausiai įtakoja visos nervinės sistemos veiklą, čia glūdi žmogaus įsivaizduojamas savasis aš(asmenybė) ir raktas į pasąmonę.
Aš visada nekenčiau ir nekęsiu šios sistemos, visiems žmogaus tipams tinkanti mokykla- demokratinio principo.

Neprisijungęs Viktorija95

 • Pradedantis narys
 • *
 • Įrašai: 3
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Moteris
  • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gegužės 06, 2021, 10:21:42 am »
Dabar aisku, kodel pirmauju :))) idomi tema!
<3

Neprisijungęs valis

 • Pradedantis narys
 • *
 • Įrašai: 1
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
  • Žiūrėti profilį
  • https://www.dviraciai.lt/dviraciai/vaikiski-dviraciai
Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gruodžio 14, 2021, 12:24:07 pm »
Įdomūs pamąstymai. Tik nelabai suprantu tos minties, kai žmonės sako, kad didžiausias blogis yra dirbti kitam ir vykdyti tiesioginio vadovo nurodymus. Man, visgi, atrodo, kad bet kokiu atveju toks darbo pasiskirstymas turi būti. Negali būti lygiavos, nes tada niekas nieko nedarys ir nebus jokių atsakomybių. Be to, tas "pats sau bosas" tik skamba gerai, o realybėje verslo valdymas reikalauja be galo daug žmogaus energijos ir sveikatos. Tad aš dar gerai pasvarstyčiau prieš teigdamas tokius dalykus, kad dirbti kontoroje yra blogai :D