Autorius Tema: Edita pasyvios psichikos mergina norėjo keistis lytį  (Skaityta 2374 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Edita pasyvios psichikos mergina norėjo keistis lytį
« Įrašytas: Kovo 28, 2021, 09:41:37 pm »

Keista, kad pasyvios psichikos žmogus nori keistis lytį. Dažniausiai tai daro aktyvios psichikos žmonės.
O kada pajutote, kad jus domina merginos, ne vaikinai? – Turbūt tas potraukis merginoms buvo jau nuo mažens. Manau, kad taip nutiko dėl to, kad patyriau daug smurto, prievartos, nemeilės, atstūmimo, atmetimo. Turėdama merginą, jaučiausi kažkam reikalinga, saugesnė, mylima, tiesiog bandžiau tame atrasti kažką, ko man gyvenime trūko, užpildyti tą tuštumą. – O vėliau dar sumanėte vyriškai rengtis ir tapti transvestitu? – Taip, vyriškai rengtis pradėjau tada, kai atsikrausčiau į Vilnių. Kažkiek tai buvo tuometinės mano draugės įtaka, kažkiek mano pačios nesusivokimas tame, kas esu. Nusiskutau plaukus, prisivėriau auskarų, paskui pradėjau rengtis kaip vaikinas. Daugelis žmonių ir kreipdavosi į mane kaip į vaikiną. Tuo metu man tai patiko, atrodė, kad taip jaučiuosi labiau savimi, jaučiausi atradusi savo stilių ir vietą gyvenime.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2021/03/27/news/dramatiska-vilnietes-istorija-noredama-pabegti-nuo-skaudzios-praeities-nusprende-virsti-vyru-18687881/