Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Mąstytojas

Puslapiai: [1]
1
Mano tipas tikriausiai Voltero. Fiziologiškai padariau išvadą pagal nosikaulį, smakrą bei kaktą. Linkęs daug mąstyti, traukia visuomeninės organizacijos. Mėgstų viską įsivaizduoti, net ir neįsivaizduojamus dalykus. Moralė labai stipri. Garsinė atmintis tikrai nėra gera.

2
Sveikas, mąstytojau būtu neblogai jei prisistatytum, matau esi naktinėtojas, nes reiškiesi tarp 00.00 ir 02.00h. (gan įdomus-keistas elgėsys). Taipogi jei turi kažkokių klausimų dėl teorijos ir pnš, tada sukurk atskirą, naują temą arba kažkurioje kitoje, jau ankščiau kitų sukūrtoje temoje - klausk ir rašyk, tačiau stenkis be reikalo neflood'int ir pnš.

O mano žinutės primena floodinimą? :) Jos kaip ir į temą.
Kodėl keista, kad naktimis rašau? Pirmą kartą tokį klausimą girdžiu, kas atrodo daug keisčiau. Apskritai dar niekad jokiame forume manes niekas nėra taip tardes. Taip, parašau po vidurnakčio, nes tik tada turiu laisvo laiko, dirbu daug ir ne nuo ankstyvo ryto.
Prisistatyti galėčiau kaip tiesiog besidomintis psichologija. Tikiuosi paso kopijos čia nereiks įkelti :)


3
Pasaulinė psichologija / Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Įrašytas: Spalio 22, 2014, 12:34:20 am »
Įdomu, apie kokius trejetukininkus kalba. Net nepamenu, kad kokioje darbovietėje prašytų diplomo :) Arba tu žinai ko įmonei reikia arba ne. Jei bendrauji su klientais ir esi beraštis, tai yra labai blogai. Jei nemoki užsienio kalbos, o įmonė dirba su užsieniu, tai taip pat blogai ir t.t.
Trejetukininkai eina dirbti į mažas įmones, kurios dažniausiai verčiasi prekyba, transportu. Perpratę tų įmonių modelį, jei pasiseka patys užsiima verslu.
O geras išsilavinimas leidžia patekti į prestižines kompanijas, kuriose kriterijai gana aukšti kaip ir atlygis uždarbą, nes kuriama aukšta pridėtinė vertė. Tokį verslo modelį dažnai nėra paprasta perprasti, o ir reikalauja labai didelio startinio kapitalo ir svarbiausia specialistų, kurie iškart neatlekia tik įdėjus darbo skelbimą. Dažnai tokių įmonių specialisto alga būna didesnė nei mažos trejetukininko įmonės pelnas.

4
Pasaulinė psichologija / Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Įrašytas: Spalio 20, 2014, 02:05:57 am »
Atkreikp dėmesį kaip jis bendravo tame video su tuo savo draugu, jie viens kitą pravardžiuoja, tyčiuojasi viens iš kito ir t.t Depresyvus žmonės gali greit pereiti į neapykantą, neatleisti, laikyti pyktį, pagieža ir t.t Toks bendravimas kaip jų veda į konfliktus ir t.t Amerikoniškoje kultūroje irgi dominuoja depresyvieji, dabar toji mada atėjo ir į Lietuvą  :)

Teko girdėti, kad šiais laikais mokyklose morališkai labai sunku. Bet palyginus su prieš 15 metų mokyklom, šiuos minkšto būdo meškiukus, tais laikais dažnai ir muštis reikėdavo.

5
Pirmuoju atveju gal dėl to, kad, jie įsivaizduoja, kad ten kaukė. Nes pati pradžia atsisukimo ir vaizduoja įdubą, kuri matyt suteikia tokią tolesnę viziją. Antruoju atveju, tai to tu nepamatysi niekaip.

6
Psichika / Ats: Pažiūrų įtaka psichikai
« Įrašytas: Spalio 20, 2014, 12:57:39 am »
Intelekto klausimu suabsoliutinti būtų labai sunku, tačiau pabandysiu atsakyti iš savo pusės: dažnas pažiūrų kaitaliojimas Volterui teigiamos įtakos tikrai nedaro. Be abejo, dar labai priklauso nuo to, kokių tipų vaizduotės tipai yra apsupti, nes šis faktorius labai stipriai įtakoja pažiūrų stiprumą.

Pažiūros turi būti kažkuo paremtos ir patikimos. Jei keičiasi šios dvi aplinkybės, gali keistis ir pažiūros. Aš taip manau.

7
Psichika / Ats: Depresija
« Įrašytas: Spalio 20, 2014, 12:48:03 am »
Mazesne depresija=mazesnis humoro jausmas. Jei tarkim komikui kazkaip sumazeja depresija, ar taip imanoma kad jo bajeriai prastesni pasidaro? :D

Jeigu komikui pagerėja gyvenimo sąlygos jis praranda humorą. Kuo blogiau žmogui tuo geriau komiko darbui. Žmogus humoru prisitaiko prie blogų sąlygų, humoras padeda prisitaikyti, padeda linksmiau žiūrėti į gyvenimą ir nebematyti realaus gyvenimo ir realių tipų santykių.

o tai be depresijos žmogus tiesiog nesijuokia iš savęs, tik iš kitų? Komikai dažnai vaidina kitų žmonių personažus, jie juokiasi iš kitų mėgdžiodami juos. Arba aktoriai, jie gi vaidina kitus personažus, tik vieni pasirenka komiškus.

8
Psichika / Ats: Biseksualumas
« Įrašytas: Spalio 20, 2014, 12:40:39 am »

Bronsonė kuri save skaito biseksuale yra labai sunkios depresijos būklės, akys parodo jos būseną.

Kad primerktos akys primena girtą žmogų, dėl to depresija?

9
Psichika / Ats: HSP (padidinto jautrumo žmonės)
« Įrašytas: Spalio 19, 2014, 01:36:37 am »
jautrumas, sensityvumas ko gero labiau bus susijęs su pasyvia asmenybės psichika - juoko dominavimų. Tokia individo būsena paverčia žmogų "submysivių", nuolankių, pataikaujančių, toks žmogus nesusipratimus, nesusikalbėjimus ir pnš, gesins juokų, tad tokia asmenybė vietoj to, kad įveiktu kliūtys, dažniausiai pasiduoda, nuleidžia rankas, visą negatyvumą sugeria ir laiko savy. Tad natūralu, kad tokie žmonės gali pradėti padidintai jautriai reaguoti, net į menkiausias smulkmenas, nes jie nesugeba veikti ir nugalėti problemų. Kas liečia tipus, tai manau "HSP" požymių gali turėti tiek pasyvios depresijos tipai, tiek pasyvios šizofrenijos. Padidintai jautrūs gali būti ir destruktyvus linkolnai ar platonai, bronsonai moderistai, nes tokie žmonės neturi humoro asimetrijos, kuomet būdami aktyvios psichikos galėtu su ironija kovoti prieš negatyvius reiškinius.

Čia kalba eina apie centrinę nervų sistemą? Nežinau, kiek ji įtakos duoda sąmonės vystymuisi, bet padidintas dėmesys aplinkai turėtų atsiliepti. Kaip įsivaizduoju, tokio tipo žmonės turi didesnį nei įprasta jumoro jausmą ir kartu minimalią depresiją. Pasidavimas gali pasireikšti ir dėl perdėtai didelių lūkesčių. Reakcija į kliūti turėtų būti padidinta ir ji įveikta gana lengvai, nebent ta kliūtis atrodo labai neįveikiama.

Puslapiai: [1]