Autorius Tema: Steroidinis žmogus suformavęs kultūrizmo verslą  (Skaityta 3892 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Steroidinis žmogus suformavęs kultūrizmo verslą
« Įrašytas: Balandžio 22, 2013, 07:16:44 pm »
Buvo laikai kai kiekvienas jaunuolis žavėjosi šiuo tobulą kūną turėjusiu kultūristu. Buvo laikai kai dėl veido panašumo su Arnoldu platono tipo bachūrai mane vadino Švardcu. Dabar man tai kelia šypseną. Gerai, kad proto užteko ir niekuomet nepabandžiau steroidų.  :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AMXi-uwNGc0[/youtube]

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Steroidinis žmogus suformavęs kultūrizmo verslą
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandžio 22, 2013, 08:19:01 pm »
Hm.. gal kartais Leotarus užsiiminėjo mėgėjiškai kultūrizmu (be steroidu vartojimu suprantama) ?

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Steroidinis žmogus suformavęs kultūrizmo verslą
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 23, 2013, 08:33:03 am »
Nuo 16 metų pradėjau aktyviai sportuoti kultūrizmą, nes pieštai buvau pasiligojęs silpnos sveikatos liesas vaikinukas. Tu metu pradėjau naudoti Polio Brego metodiką, pradžioje po vieną dieną į savaitę.

Tapau kultūristas sveikuolis, kuris po dvi valandas kiekvieną dieną sportuodavo sporto salėje ir po vieną dieną į savaitę pabadaudavau. Neatsisakiau ir ilgų vaikščiojimų ir plaukimo.  Iš visiškai bijančio vandens žmogaus  tapau geru plaukiku. Tuo metu daug skaičiau, vaikščiojau į bibliotekas, skaityklas, aktyviai sportavau, merginoms nebuvo laiko. Intelektas ir fizinė sveikata pralenkė mano bendraminčius.

Arnoldas buvo mano siektina asmenybė, tik vėliau supratau, kad šis žmogus yra nevertas būti pavyzdžiu, dėl savo požiūrio į gyvenimą.

Mano manymu reikia sukurti metodiką jaunam žmogui, su mokslo, sporto ir sveiko gyvenimo  derinimu, kad jaunas žmogus pasiektų maksimalų intelektą ir sveikatą. Toks jaunuolis galėtų paimti iš gyvenimo maksimalų pažinimą ir būtų laiminga stipria asmenybe.